ALTINS1 Teknik Analizi

Darphane Altın Sertifikası – ALTINS1 teknik analizi ile karşınızdayız. Analizimiz 14.09.2023 tarihi açılış öncesine aittir. Diğer teknik analiz paylaşımlarımız için takipte kalın.

ALTINS1 Teknik Analizi – Yorum

Yatırımcıların; borsadaki düşüşlerde güvenli liman olarak değerlendirdiği sertifikada bir süredir uyumsuzlukların zirve yapmasıyla başlayan ve devam eden düşüş 18 Temmuz da oluşan GAP e nokta dokunuş yaparak yukarı tepki almış.

Fibonacci yine çok güzel görevini yerine getiriyor. Normal de 17,41 dokunuşu da isterdik ancak piyasa belirsizliği ve GAP dokunuşu yukarı tepkinin devam edebileceğini bize söylüyor.

Grafiğini 15 Dakika gecikmeli olarak buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. Diğer hisse teknik analizleri için tıklayınız.

Çalışma eğitim ve bilgi amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir.

[tlg_headings title=”Hisse Teknik Analizleri” subtitle=”Hisse teknik analizlerimizi inceleyerek fikirleri inceleyebilirsiniz.”][tlg_blog layout=”grid-3col” pagination=”yes” orderby=”ID” filter=”6″]
[tlg_headings title=”Son Paylaşımlarımız” subtitle=”Blog içeriklerimiz ile güncel bilgiye erişebilirsiniz.”][tlg_blog layout=”grid-3col” pppage=”3″ pagination=”yes” orderby=”ID”]

[display-posts tag=””]

tr_TR