DAŞ Enerji - ODAS hisse teknik analizi ile karşınızdayız. Analizimiz 12.09.2023 tarihi açılış öncesine aittir.

ODAŞ Enerji – ODAS hisse teknik analizi ile karşınızdayız. Analizimiz 12.09.2023 tarihi açılış öncesine aittir. Diğer teknik analiz paylaşımlarımız için takipte kalın.

ODAS Hisse Teknik Analizi – Yorum

Takipçilerimizin en çok sorduğu hisselerden birisi de ODAS`dı.

ODAS ATH kırıp çanak mi katlayacak dedirtiyordu, fakat günlerdir süren oyalanmalar bugünkü düşüşle birlikte fincan kulp formasyonu yapabileceğini işaret etmeye başladı. Bu formasyon düşüş devam ettigi surece onaylanmış sayılmayacaktır.

Bu nedenle ODAS almak isteyenlerin formasyon onayını beklemesini tavsiye ediyoruz. Yine de alım yapmak isteyenler olursa 11,39 TL`deki S1 noktasi ya da EMA 55`den (anlık 10,79 TL) alım yapabilirler.

Hisse grafiğini 15 Dakika gecikmeli olarak buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. Diğer hisse teknik analizleri için tıklayınız.

Çalışma eğitim ve bilgi amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir.

[tlg_headings title=”Hisse Teknik Analizleri” subtitle=”Hisse teknik analizlerimizi inceleyerek fikirleri inceleyebilirsiniz.”][tlg_blog layout=”grid-3col” pagination=”yes” orderby=”ID” filter=”6″]
[tlg_headings title=”Son Paylaşımlarımız” subtitle=”Blog içeriklerimiz ile güncel bilgiye erişebilirsiniz.”][tlg_blog layout=”grid-3col” pppage=”3″ pagination=”yes” orderby=”ID”]
tr_TR