TUPRS Hisse Teknik Analizi

TÜPRAŞ – TUPRS hisse teknik analizi ile karşınızdayız. Analizimiz 13.09.2023 tarihi açılış öncesine aittir. Diğer teknik analiz paylaşımlarımız için takipte kalın.

TUPRS Hisse Teknik Analizi – Yorum

Kısa vade analiz de fibonacci seviyeleri ve pivot değerleri çok güzel çalışıyor. 149.5 -139.8 seviyeleri aynı zamanda bir kanal oluşturmuş durumda. Tekrar dipten tepki almış diyebiliriz. 149,5 üstü başka hikaye yazılacak.

TUPRS Hisse Teknik Analizi 2
TUPRS Hisse Teknik Analizi 2

Haftalık grafikte bu hafta 139.5 altı kapanış almazsa işler çok yolunda demektir. Yine Pivot-Fibo bazlı çalışma alttadır. ATH kırılımı sonrası güncel hedefleri yazacağız. Çok güzel bir flama oluşuyor. Bu rakamlar bu sene içerisinde bile TÜPRAŞ için çok ucuz.

Hisse grafiğini 15 Dakika gecikmeli olarak buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. Diğer hisse teknik analizleri için tıklayınız.

Çalışma eğitim ve bilgi amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir.

[tlg_headings title=”Hisse Teknik Analizleri” subtitle=”Hisse teknik analizlerimizi inceleyerek fikirleri inceleyebilirsiniz.”][tlg_blog layout=”grid-3col” pagination=”yes” orderby=”ID” filter=”6″]
[tlg_headings title=”Son Paylaşımlarımız” subtitle=”Blog içeriklerimiz ile güncel bilgiye erişebilirsiniz.”][tlg_blog layout=”grid-3col” pppage=”3″ pagination=”yes” orderby=”ID”]
tr_TR