KÜNYE

hra.com.tr sizlere kategorileri kapsamında uzman kişilerce hazırlanmış özgün, güncel ve kaliteli içerikleri ulaştırmayı amaçlar.

Finansal konularda ekibimiz;

2 Finans Uzmanı – +10 Yıl tecrübe

1 Haber ve İçerik Yöneticisi

1 Sosyal Medya Uzmanı

tarafından hazırlanmaktadır.

2 farklı alanlarda uzman Araştırmacı ve İçerik Üreticisi arkadaşımız da sizlerle.

Ekibimiz mevcut mesleki konumlarından dolayı bilgilerini paylaşmamaktadır.

İçerik Politikası

İçeriklerimiz tamamen editörler ve uzmanlar aracılığıyla oluşturulmaktadır. İçeriklerimizde yatırım tavsiyesi olacak bilgiler paylaşılmamaktadır. Özellikle teknik analizlerde bilgiler tamamen eğitim amaçlı olup al veya sat tavsiyesi bulunmamaktadır.

Aynı zamanda içeriklerimizi oluştururken yapay zeka asistanlarını kullanmayı tercih ediyoruz. Bu asistanların kullanım alanı içerik metinlerinizi zenginleştirme amaçlı olup hiçbir bilgiyi direk olarak asistanlar tarafından sunmamaktayız. Yani kısaca özgün, kaliteli ve araştırmacı içeriklerimizi daha iyi metinler halinde sunmak amacıyla yapay zeka kullanıyoruz. Tüm yapay zeka içerikleri editörler tarafından yeniden düzenlenmektedir. Örneğin bir bilgi paylaşıldığında bu bilginin içeriği doğru kalacak şekilde cümlenin daha zengin ve kullanıcıya yardımcı olacak şekilde düzenlenmesini sağlamak amacı doğrultusunda kullanılmaktadır.

İçeriklerimizde aykırı bir durum fark edilmesi halinde info@fin520.com adresinden bizlere bilgilendirme yapabilirsiniz.

tr_TR