2024 Hisse İzleme Listesi – Perakende ve Otomotiv

2024 Hisse İzleme Listesi ile karşınızdayız. Belirli sektörlerde bizi heyecanlandıran hisselerden oluşan bir grup hisse ile izleme listesi oluşturuyoruz. İlk olarak Perakende ve Otomotiv sektörü ile başlayalım.

2024 Hisse İzleme Listesi ile karşınızdayız. Belirli sektörlerde bizi heyecanlandıran hisselerden oluşan bir grup hisse ile izleme listesi oluşturuyoruz. İlk olarak Perakende ve Otomotiv sektörü ile başlayalım.

Hisse İzleme Listesi Nedir?

Fin520.com olarak belirlediğimiz sektörlerde finansalları ile gelecek vadettiğini düşündüğümüz hisselerin teknik analiz ve temel analizleri ile periyodik olarak hisseleri takip edeceğiz. Bu bağlamda seçtiğimiz hisselerin finansal tablolarını, güncel grafik durumlarını, fiyat öngörülerini ve sektörel gelişmelerini aktif olarak paylaşacağız.

İŞTE 6. HİS ANALİSTİ HİSSE TAKİP LİSTESİ

Perakende Sektöründe Tercihimiz Migros (MGROS)

Migros güncel teknik analizini yayına aldık. Şimdi inceleyebilirsiniz!

Migros, yaptığı teknolojik yatırımlar ve büyüme stratejileri ile perakende-ticaret sektöründeki tercihimiz oluyor. Öyle ki şirketin gerek kurumsal duruşu, gerek yarattığı heyecan grafiklerine de yansıyor. Bu nedenle listemizde yer alıyor. Sitemizde Migros ile ilgili temel analiz, bilanço takibi, teknik analiz gibi konuları daha sık ele alacağız ve güncellemeleri sizlerle paylaşacağız.

Otomotiv Sektöründe 2 Hisse Seçiyoruz: DOAS ve FROTO

Doğuş Otomotiv güncel teknik analizini hemen inceleyebilirsiniz!

Ford Otosan için teknik analizimiz yayında!

Otomotiv sektöründeki dinamikler oldukça sarsıcı sonuçlar yaratabiliyor. Ancak incelemelerimiz sonrası Doğuş Otomotiv ve Ford Otosan izleme listemizde büyüme ve kazanç potansiyeli olarak dikkatimizi çekiyor. Gerek teknik analiz gerekse temel analiz ile Ford Otosan ve Doğuş Otomotiv hisselerini yakın takibe alarak güncel gelişmelerini sizlerle daha çok paylaşıyor olacağız.

Nasıl Takip Edeceğiz?

Öncelikle web sitemizden yaptığımız analizleri (temel analiz-teknik analiz) güncel olarak takip edebileceksiniz. Bununla ilgili ayrı bir kategori oluşturuyoruz. Twitter (X)’ten anlık gelişmeleri görebileceksiniz. Daha çok grafik analizlerini paylaşacağız. Instagram, Youtube, Tiktok gibi sosyal medya hesaplarımızdan ise şirketlere ilişkin bilgilendirmeleri görsel medya olarak takip edebileceksiniz.

Bu Hisselere Yatırım Yapmalı mıyım?

Bu şirketlere yatırım yapıp yapmama kararı sizlere ait olup bizim paylaşımlarımız daha çok bilgi ve eğitim amaçlıdır. Bu nedenle yatırım tavsiyesi olarak paylaşmıyoruz. Kendi yakın takibimizde olan şirketler olarak paylaşıyoruz. Eğer siz de bu şirketlere yatırım yapıyorsanız paylaşımlarımız sizlere fikir verebilir ancak kesinlikle tavsiye olarak paylaşmıyoruz.

Paylaşımlarımız yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanımızı inceleyebilirsiniz.

Hangi Kaynakları Kullanacağız?

Teknik analiz ile ilgili grafiklerimizde TradingView aracını kullanıyoruz. Aynı zamanda temel analize ilişkin bilgileri ise çoğunlukla İş Yatırım‘dan alıyoruz. Bunun dışında resmi açıklama ve haberler için şirketin web sitesi, sosyal medya hesapları ve KAP, SPK gibi resmi kuruluşların hesaplarını takip ediyoruz.

Sosyal medya hesaplarımızdan güncel bilgilere hızlıca erişebilirsiniz!

6. His Analisti
6. His Analisti
Nesne: 149

Cevap bırakın

tr_TR