Lila Kağıt – LİLAK Halka Arz Detayları

Lila Kağıt, LILAK işlem koduyla 30 Nisan, 2 Mayıs ve 3 Mayıs tarihlerinde halka arz oluyor. Lila Kağıt Halka arz detayları ve bilmeniz gereken temel bilgiler sayfamızda.
Şirket
Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Halka Arz Fiyatı
37.39 TL
Halka Arz İşlem Kodu
LILAK
Talep Toplama Ne Zaman?
Lila Kağıt LILAK Halka Arz tarihleri 30 Nisan, 2 Mayıs, 3 Mayıs 2024 olarak duyuruldu.
Katılım Endeksine Uygun mu?
Lila Kağıt LILAK katılım endeksi XKTUM için UYGUN
Dağıtım Yöntemi
Bireysele eşit dağıtım. %70 Bireysel Yatırımcıya, %10 Yurt Dışı Kurumsala, %20 Yurt içi kurumsal yatırımcıya dağıtılacak.
Satışa Çıkarılan Lot Sayısı
120.000.000 Lot halka arz ediliyor.
Aracı Kurum
Ak Yatırım ve Yapı Kredi konsorsiyumunda halka arz gerçekleşecek olup büyük aracı kuruluşların tamamına yakını arza katılıyor.
Halka Arz Şekli
Sermaye artırımı ve ortak satışı
Halka Arz Geliri Kullanımı
Yatırım (%70) ve İşletme Sermayesi (%30)
Halka Arz Büyüklüğü
4.48 Milyar TL
Nasıl Başvuru Yapılır?
Başvurular Halka Arz Menüsünden Yapılacak.
Diğer Halka Arzlar

Lila Kağıt LILAK Halka Arz Oluyor!

Lila Kağıt, LILAK işlem koduyla 30 Nisan, 2 Mayıs ve 3 Mayıs tarihlerinde halka arz oluyor. Lila Kağıt Halka arz detayları ve bilmeniz gereken temel bilgiler sayfamızda.

Lila Kağıt LILAK Hakkında

2006 yılında, %100 Türk sermayesiyle Türkiye’de kurulan Lila Kağıt, dünya genelinde artan hijyenik temizlik kağıdı ihtiyacını karşılamak amacıyla faaliyetlerine başladı. Yıllık 271 bin ton kağıt üretim kapasitesi ve 300.000 m2 alana sahip entegre tesisleri ile Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük üreticilerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

Sofia, Maylo, UltraBerrak, Nua gibi markaları bünyesinde barındıran Lila Kağıt, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, mendil ve peçete gibi geniş bir hijyenik temizlik kağıdı ürün yelpazesi sunmaktadır. Şirket, Türkiye’deki 80.000’den fazla satış noktasında tüketicilere ulaşmanın yanı sıra, yarı mamul ve mamul ihracatıyla 5 kıtada 80’i aşkın ülkeye ürünlerini göndererek ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Lila Kağıt, yüksek üretim kapasitesi ve geniş ürün çeşitliliği ile global pazarda Türkiye’nin hijyenik temizlik kağıdı sektöründeki liderliğini pekiştirmeye devam ediyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

İçeriklerimizde yer alan finansal bilgiler eğitim ve bilgi amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Konuyla ilgili Sorumluluk Reddi Beyanımızı incelemenizi öneririz.

Cevap bırakın

tr_TR