Hakkımızda – About US

TÜRKÇE

Geleceği düşleyen bir ekip Fin520.com ile başlayıp şimdi daha geniş kapsamlı bir alana hitap ediyor. hra.com.tr adresinde gelecek teorileri, trendler, yapay zeka, finans ve daha fazlası yer alıyor.

Daha önce Fin520.com için hedeflerimiz vardı. Şimdi daha büyük hedeflerimiz var. Finansal okuryazarlığın yanında hepimizin kaliteli ve özgün içeriğe en güncel şekilde ulaşması ve geleceği hissetmesini istiyoruz.

Her bireyin finansal okuryazarlığının artması amaçlarımızdandır. Bu nedenle yatırıma dair konularda bilgilendirmeler yapmaktayız. Teknik ve temel analizler başta olmak üzere gündem değerlendirmeleri, terimler, tanımlar, formasyonlar gibi konularda bireylere eğitici/öğretici içerikler hazırlamaktayız.

10 yılı aşkın tecrübesi ile ekibimizin değerli paylaşımlarını aktarmak, ziyaretçilerimize sunabileceğimiz en önemli unsurdur.

İşte bu nedenle Geleceği Hisset diyoruz.

MİSYONUMUZ

Trendler, yapay zeka, gelecek, seyahat ve finans için bilgi edinmeye çalışan kişilere doğru, güncel, tamamen özgün ve aydınlatıcı bilgileri paylaşmak, bu bilgiler doğrultusunda vay be dedirten konuları birlikte ele almak amacındayız.

VİZYONUMUZ

Kategorilerimiz kapsamında özgün, araştırmacı bakışla ve güncel konularla içerikler üreterek bilgiyi paylaşıyoruz.

KÜNYE

hra.com.tr sizlere kategorileri kapsamında uzman kişilerce hazırlanmış özgün, güncel ve kaliteli içerikleri ulaştırmayı amaçlar.

Finansal konularda ekibimiz;

2 Finans Uzmanı – +10 Yıl tecrübe

1 Haber ve İçerik Yöneticisi

1 Sosyal Medya Uzmanı

tarafından hazırlanmaktadır.

2 farklı alanlarda uzman Araştırmacı ve İçerik Üreticisi arkadaşımız da sizlerle.

Ekibimiz mevcut mesleki konumlarından dolayı bilgilerini paylaşmamaktadır.

İçerik Politikası

İçeriklerimiz tamamen editörler ve uzmanlar aracılığıyla oluşturulmaktadır. İçeriklerimizde yatırım tavsiyesi olacak bilgiler paylaşılmamaktadır. Özellikle teknik analizlerde bilgiler tamamen eğitim amaçlı olup al veya sat tavsiyesi bulunmamaktadır.

Aynı zamanda içeriklerimizi oluştururken yapay zeka asistanlarını kullanmayı tercih ediyoruz. Bu asistanların kullanım alanı içerik metinlerinizi zenginleştirme amaçlı olup hiçbir bilgiyi direk olarak asistanlar tarafından sunmamaktayız. Yani kısaca özgün, kaliteli ve araştırmacı içeriklerimizi daha iyi metinler halinde sunmak amacıyla yapay zeka kullanıyoruz. Tüm yapay zeka içerikleri editörler tarafından yeniden düzenlenmektedir. Örneğin bir bilgi paylaşıldığında bu bilginin içeriği doğru kalacak şekilde cümlenin daha zengin ve kullanıcıya yardımcı olacak şekilde düzenlenmesini sağlamak amacı doğrultusunda kullanılmaktadır.

İçeriklerimizde aykırı bir durum fark edilmesi halinde future@hra.com.tr adresinden bizlere bilgilendirme yapabilirsiniz.

ENGLISH

A team that dreams of the future started with Fin520.com and now addresses a broader spectrum at hra.com.tr, featuring theories of the future, trends, artificial intelligence, finance, and more.

Previously, we had goals for Fin520.com. Now, our ambitions are greater. Beyond financial literacy, we want everyone to access quality and original content in the most up-to-date manner and to feel the future.

One of our aims is to increase the financial literacy of every individual. Therefore, we provide information on investment-related topics. We prepare educational and instructive content for individuals on subjects such as technical and fundamental analyses, current affairs evaluations, terms, definitions, formations, and more.

With over 10 years of experience, sharing the valuable insights of our team is the most important element we can offer to our visitors.

This is why we say, ‘Feel the Future’.

OUR MISSION

Our mission is to share accurate, current, entirely original, and enlightening information with individuals seeking knowledge about trends, artificial intelligence, the future, travel, and finance. We aim to collaboratively explore topics that elicit a sense of wonder, guided by this information.

OUR VISION

Within our categories, we aim to disseminate knowledge by producing content that is original, investigative, and focuses on contemporary issues.

OUR TEAM

hra.com.tr aims to deliver original, up-to-date, and high-quality content prepared by experts within its categories.

Our team consists of:

2 Financial Experts – +10 Years of Experience

1 News and Content Manager

1 Social Media Specialist

Our team also includes 2 Researcher and Content Creator friends who are experts in different fields.

Due to their current professional positions, our team members do not share their information.

Content Policy

Our content is entirely created by editors and experts. We do not provide investment advice in our content. Especially in technical analyses, the information is purely educational, and there are no buy or sell recommendations.

At the same time, we prefer to use artificial intelligence assistants in creating our content. The use of these assistants is aimed at enriching your content texts and we do not present any information directly from the assistants. In short, we use artificial intelligence to present our original, high-quality, and research-based content in better texts. All artificial intelligence content is re-edited by editors. For example, when information is shared, it is used to ensure that the sentence is edited more richly and helpfully to the user while keeping the content of the information correct.

If you notice any inconsistencies in our content, you can inform us at future@hra.com.tr.

tr_TR