MARBL Halka Arz Detayları! Tureks Turunç Madencilik

TUREKS Turunç Madencilik MARBL halka arz oluyor. Katılım endeksine uygun mu? Kaç lot dağıtılır? Nakit alınır mı? Tüm bu sorular ve daha fazlasına ulaşın.

TUREKS Turunç Madencilik MARBL halka arz oluyor. Katılım endeksine uygun mu? Kaç lot dağıtılır? Nakit alınır mı? Tüm bu sorular ve daha fazlasına ulaşın.

MARBL HALKA ARZ
MARBL HALKA ARZ

TUREKS MADENCİLİK (MARBL) Talep Toplama Ne Zaman?

2 Kasım Perşembe ve 3 Kasım Cuma günleri talep toplama yapılacak.

TUREKS MADENCİLİK (MARBL) Halka Arz Fiyatı Kaç TL? Eşit dağıtım mı? Aracı Kurum Hangisi?

MARBL’nin halka arzında pay başına fiyat 10.97 TL olarak belirlendi. Halka arzda 58.976.404 pay dağıtılıyor. Tamamen eşit dağıtım şeklinde gerçekleşecek.

TUREKS MADENCİLİK (MARBL) Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı Nedir? Kaç TL?

MARBL’nin halka arzının büyüklüğü 646.971.152 TL olarak görülüyor.

TUREKS MADENCİLİK (MARBL) Halka Arz Kaç Lot Verecek?

MARBL halka arzında hisse alış menüsünden alınacak. T1-T2 bakiye kullanımına uygun görünüyor.

TUREKS MADENCİLİK (MARBL) Halka Arz Geliri Nerede Kullanılacak?

Kapasite artırımına yönelik yatırımlar, finansman maliyetini azaltma ve işletme sermayesi olarak kullanılacak.

TUREKS MADENCİLİK- MARBL Halka Arz Katılım Endeksine Uygun mu?

MARBL, Tureks Turunç Madencilik katılım endeksine uygun.

MARBL Tureks Turunç Madencilik Marble Systems Hakkında

Marble Systems, Tureks Turunç Madencilik markası altında faaliyet gösteren bir doğal taş şirketidir ve mermer, doğal taş, traverten, oniks gibi ürünleri levha, fayans, mozaik, dekoratif ve proje ölçülerinde üretmektedir. 1982 yılında Afyon’da kurulan şirket, bugün 5 kıtada 50’den fazla ülkeye doğal taş ve mermer ürünlerini ihraç etmektedir. Ayrıca, ABD’de bir şirketi bulunmaktadır ve ABD’de birçok bayi, depo ve showrooma sahiptir.

Marble Systems, geniş ürün yelpazesi ve özel tasarım doğal taş ürünleri ile dikkat çekmektedir. Amerika’da bir dizi showrooma sahip olan şirket, büyük kurumlar ve ünlü kişilerle çalışmaktadır. Projeleri arasında New York’taki The Mark Otel, Kuveyt’teki Sheikh Abdullah Al Salem Cultural Centre, Puerto Rico’daki El Conquistador Resort ve Toronto Scotia Bank Projesi gibi özel projeler bulunmaktadır.

Marble Systems, doğal taş üretimine ve taş ocakçılığına yapılan yatırımlarla yıllık 100 bin tonluk bir üretim kapasitesine ulaşmıştır. Aynı zamanda, travertenin iç mekân kullanımını popüler hale getiren ve bu alanda öncü olan bir markadır. Doğal taşları daha geniş kullanım alanlarına taşımak için farklı yüzey işlemleri ve tasarımlar geliştirmişlerdir.

Sürdürülebilirlik, Marble Systems Tureks Turunç Madencilik için önemli bir değerdir. Şirket, doğal kaynakları koruma, çevresel etkileri minimize etme, adil ticaret ve etik uygulamaları destekleme konularında özen göstermektedir. Sürdürülebilirlik, doğal taş endüstrisinde sosyal ve çevresel sorumlulukları yerine getirme konusundaki öncelikleri arasında bulunmaktadır.

Diğer şirketlerin halka arz detayları için tıklayınız.

Paylaşımlarımız yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanımızı inceleyebilirsiniz.

6. His Analisti
6. His Analisti
Nesne: 149

Cevap bırakın

tr_TR