VESTL Teknik Analiz – VESTEL

VESTL Teknik analizi ile karşınızdayız. Atağa kalkmak için her şey tamam görünüyor. Bakalım ne olacak?

Hisse Analizi Grafiği

VESTL Teknik Analiz
VESTL Teknik Analiz – TradingView Grafiğini Görüntüle

VESTL Teknik analizi ile karşınızdayız. Atağa kalkmak için her şey tamam görünüyor. Bakalım ne olacak?

VESTL Teknik Analiz – Yorum

VESTL’in bugün fincan kulp formasyonunu tamamlamasını bekliyoruz.

R1 pivot noktası olan 70.05 seviyesinin üstünde kaldığı takdirde işleme girilebilir.

69.05 altı kapanışlarda dikkatli olunmalıdır.

VESTL Hakkında:

Vestel Şirketler Grubu 15’i yurtdışında olmak üzere toplam 24 şirketten oluşuyor. Dünya standardındaki üretim anlayışı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve geniş vizyonuyla sadece ülkemizde değil küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirket olan Vestel, dünyaya teknoloji ihracı alanında Türkiye’nin simgesi ve gururu.

Bugün bir televizyon ve beyaz eşya üreticisi olmanın ötesinde uluslararası bir teknoloji şirketi konumunda olan Vestel, 158 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 23 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonu. 19 bin kişinin üzerinde istihdamı, teknoloji geliştirme yetkinliği ve ihracattan aldığı pay ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil eden Vestel, Avrupa TV pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biri. Vestel, tüm üretimini Manisa’da yer alan, Avrupa’nın en büyük fabrikalarından biri olan Vestel City’de gerçekleştiriyor.

1.3 milyon metrekare alana sahip Vestel City’de 6 yılı aşkın süredir devam eden Endüstri 4.0 dönüşümü yüzde 90 oranında tamamlanmış durumda.

National Geographic Mega Fabrikalar belgesel serisinde yer alan dünyanın ilk elektronik ve beyaz eşya firması, Türkiye’nin ise tek markası olan Vestel, aynı zamanda ‘Dünyanın En Mükemmel Televizyon Üretim Fabrikası TPM Özel Ödülü ve 7 ayrı fabrikası ile aynı anda ‘TPM Özel Ödülü’nün de sahibi. Teknoloji üretimindeki gücünü dünyanın farklı noktalarında gerçekleştirdiği Ar-Ge faaliyetlerinden ve 1500 kişilik Ar-Ge ekibinden alan Vestel, her yıl cirosunun yüzde 2’sini Ar-Ge faaliyetlerine ayırıyor. Tüm yatırımlarını sürdürülebilirlik ekseninde gerçekleştiren Vestel, 2020 yılında ilk yeşil tahvil ihracatını gerçekleştirdi.

Tahvil ihracından elde edilen kaynağı, su kaynaklarının korunması, karbon azaltımı, enerji verimliliği ve atıkların azaltılması gibi alanlara katkı sağlayan Ar Ge çalışmalarına ve çevre dostu teknoloji yatırımları için kullanacak. Zorlu Holding’in Akıllı Hayat 2030 Vizyonu ile sürdürülebilirlik faaliyetlerine devam eden Vestel, üretim süreçleri, çevre dostu ürünleri ve döngüsel ekonomiye katkısıyla öncü bir rol üstlenerek, sürdürülebilirlik adına atılımlar yapmaya devam ediyor. Vestel, her zaman yeniliklerin ve ilklerin peşinde.

En son teknolojilerle donatılmış üretim tesisi, Ar-GE ve inovasyon ekipleri, yeni teknolojilerle tüketicinin ihtiyacına en hızlı cevabı veriyor. Vestel teknolojisi her eve girsin, herkese ulaşsın, hepimizin daha konforlu anları, daha güzel günleri olsun diye; durmadan çalışıyor, en iyiyi, en yeniyi arıyor. Bu yolda karşısına çıkacak her engeli de Vestel’le Olur, Neden Olmasın? diyerek aşıyor. Her adımda kendisini aşıp, başarı çıtasını yükselterek, tüketicinin taleplerini en iyi, en hızlı ve en güvenli şekilde karşılamaya odaklanıyor.

Vestel Şirketler Grubu, 24 şirketten oluşan bir topluluk olarak faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan Vestel, yurtdışında da 15 şirketiyle uluslararası alanda etkin bir rol oynamaktadır. Vestel, dünya standartlarında üretim anlayışı, yenilikçi ürünleri ve geniş vizyonuyla sadece Türkiye’de değil, küresel piyasalarda da önemli bir konuma sahiptir.

Vestel, sadece televizyon ve beyaz eşya üreticisi olmanın ötesinde uluslararası bir teknoloji şirketi olarak kabul edilir. 158 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla elektronik sektöründe Türkiye’nin ihracat lideri konumundadır. 19 binin üzerinde çalışanıyla Türkiye ekonomisine önemli bir katkı sağlar.

Vestel, Avrupa TV pazarının ilk 2 ve beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biri olarak konumlanmıştır. Tüm üretimini Vestel City adlı Avrupa’nın en büyük fabrikalarından birinde gerçekleştirir. Endüstri 4.0 dönüşümünü yüzde 90 oranında tamamlamış olan bu fabrika, dünyanın ilk elektronik ve beyaz eşya firması ve Türkiye’nin tek markasıdır.

Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem veren Vestel, her yıl cirounun yüzde 2’sini Ar-Ge çalışmalarına ayırır. Teknoloji üretimindeki gücünü dünyanın farklı bölgelerinde gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla sağlar.

Vestel, sürdürülebilirlik konusunda da öncü bir rol üstlenir. 2020 yılında ilk yeşil tahvil ihracatını gerçekleştirerek bu alandaki çalışmalarına katkı sağlar. Zorlu Holding’in Akıllı Hayat 2030 Vizyonu doğrultusunda sürdürülebilirlik faaliyetlerine devam eden Vestel, üretim süreçleri, çevre dostu ürünleri ve döngüsel ekonomiye katkı sağlar.

Vestel, her zaman yenilik ve ilklere odaklanır ve en son teknolojilerle donatılmış üretim tesisleri ve Ar-Ge ekipleri aracılığıyla tüketicinin ihtiyaçlarına hızlı cevaplar sunmaya çalışır. Vestel, herkesin daha konforlu anlar yaşaması ve daha güzel günler geçirmesi amacıyla çalışırken, her türlü engeli aşmayı ve başarıyı hedefler.

Paylaşımlarımız yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanımızı inceleyebilirsiniz.

6. His Analisti
6. His Analisti
Nesne: 149

Cevap bırakın

tr_TR