CATES Teknik Analizi 17 Mart

18 Mart açılış öncesi CATES teknik analizi ile sizlerleyiz. Halka arzından sonra yaklaşık %56 değer kaybetmiş daha sonra %133’lük bir artışla gündeme gelmişti. Gündeme gelme sebebi ise bu hareketlerin çok kısa bir süre içinde gerçekleşmesi diyebiliriz.

CATES Teknik Analizi – Genel Görünüm

CATES son işlem gününde güçlü bir mumla (Tavanda) kapanış yaptı ve düşüş trendinin tersine bir görüntü çizdi. Ancak mum güçlü olsa da hacim zayıf ve düşen trendinin alt sınırındaki hareketini sürdürüyor.

4 saatlikte MACD kesişimi gelmiş ve Stokastik RSI pozitife dönmüş. Dönüş 0.382 Fibonacci seviyesinden olmuş. Burada fiyat takibinin devam etmesi gerekiyor. Düşüş trendi henüz kırılmış değil. 73.70 TL seviyesini üstte kırana kadar temkinli olmakta fayda var.

Alt ve üst noktalarda takip edilmesi gereken fiyatlar görselde;

CATES Teknik Analizi 17 Mart

Tradingview indirimli aboneliği için tıklayın.

Paylaşımlarımız eğitim ve bilgi amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Daha fazla analize Finans kategorisinden ulaşabilir, yorumlarda farklı hisse taleplerinizi paylaşayabilirsiniz.

Arthur Dent
Arthur Dent

Galaksi çapında bir maceraya pijamalarıyla başlayan tek kişi. Dünya'nın yok edilmesinden sağ çıkan Arthur, evrenin tuhaflıklarıyla dolu bir yolculukta kendi sakinliğini korumaya çalışıyor. En iyi yeteneği: Mümkün olan en garip durumlarda bile sıradan kalmak.

Nesne: 35

Cevap bırakın

tr_TR