HATSN Teknik Analiz – HAT-SAN GEMİCİLİK – 21 Kasım 2023 Güncellemesi

Halka arzı sonrası ilk fiyat oluşumunu yapmaya başlayan HATSN teknik analizini çok tahmini olarak yapıyoruz.

Hisse Analizi Grafiği

HATSN Teknik Analiz - HAT-SAN GEMİCİLİK - 21 Kasım 2023 Güncellemesi
VESTL Teknik Analiz – TradingView Grafiğini Görüntüle

Halka arzı sonrası ilk fiyat oluşumunu yapmaya başlayan HATSN teknik analizini çok tahmini olarak yapıyoruz.

HATSN Teknik Analiz – Yorum

Halka arzı sonrası dikkatleri üzerine çeken HAT-SAN Gemicilik, temeli çok iyi bir şirket olarak görünüyor. İlk fiyat oluşumuna başlayan şirketin Fibonacci 71.05’ten dönen bir mumunu görüyoruz. Ancak bu dönüş 4 saatlikte güçlü mumlarla gerçekleşmiyor. Bu nedenle Fibonacci 65.15 seviyesine kadar geri çekilme yaptıktan sonra trend oluşturacağını düşünüyoruz.

Temelinin güçlü olması nedeniyle son zamanlarda halka arzlardan iyi kazançlar getiren şirketler arasında yer alacağını düşünüyoruz.

Şirketin gelirlerinin tamamına yakını döviz bazlı olup aynı zamanda vergi ödemeleri de ihracatçı firma olması nedeniyle çok çok az. Bu da bilançolarında vergi yükünün olmamasını bize anlatıyor.

21 Kasım 2023 HATSN Analiz Güncellemesi

Yukarıda verdiğimiz Fibonacci seviyelerinde desteği alamayan hisse 47 TL seviyelerinden güçlü tepkiyle yeni bir formasyon oluşturmuş.

Yeni formasyona göre yine taze sayılan hissemiz yükseliş trendini başlıyor olarak düşünebiliriz. 4 saatlik kapanışlarda 58 TL’nin altına düşmediği takdirde yeni hedefinin 76 TL olduğunu düşünüyoruz.

Hisseyi yakından takip edeceğiz ve analizimizi tekrar güncelleyeceğiz. Paylaşımlarımız yatırım tavsiyesi değildir! Bizi takipte kalın.

Paylaşımlarımız yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanımızı inceleyebilirsiniz.

6. His Analisti
6. His Analisti
Nesne: 149

Cevap bırakın

tr_TR