ASTOR, KZGYO, BIGCH ve AVOD İçin Dönüş Sinyali mi Geldi? Sizin İçin İnceledik!

ASTOR, KZGYO, BIGCH ve AVOD grafiklerinde oluşan görünüm dönüş sinyali mi? sorusunu akıllara getirdi. Sizin için 4 hisseyi ele aldık.

ASTOR, KZGYO, BIGCH ve AVOD grafiklerinde oluşan görünüm dönüş sinyali mi? sorusunu akıllara getirdi. Sizin için 4 hisseyi ele aldık.

AVOD Tekrar ATH mı Deneyecek?

Uzun vade grafiklerini ele aldığımız bu hisselerden biri AVOD. Grafiğine baktığımızda dönüş sinyali aldığını düşündürüyor. Ayrıca yeni bir çanak oluşumunun diplerini oluşturmuş gibi görünüyor. 50 ve 200 günlük ortalamalarını da kestiğini görebiliyoruz. Bu durumda hissenin çanağın tepe noktası olan yakın tepesi 5.40 TL seviyelerine gelmesi beklenir. Daha sonra ise çanak hedefi olan ve ATH seviyesinin üstünde 7.10 TL seviyelerini test etmesi beklenir. Altta ise P noktası ile 2.79 seviyesine kadar çeşitli destekleri bulunuyor. Alım yapılması halinde kademeli alım yapılmasını tavsiye ederiz.

AVOD hisse yorum

ASTOR Hikayeye Devam Edebilecek mi?

Bugün gelen güçlü mumu düşen trendinin altında yukarı doğru bir dönüş sinyali olarak görüldü. Ancak direncin üstüne atamadı. Birkaç günlük kapanışın seyredilmesi doğru olacaktır. Bu nedenle takip edilmesi gereken ilk fiyatın 114.9 TL seviyeleri olduğunu söyleyebiliriz. 114.9 TL seviyelerinin üzerinde kalıcı mumlar bırakması halinde yükseliş trendine gireceğini söyleyebiliriz. Hissenin gerçekleştirdiği hareketlerin hızlı olduğunu hatırlatmakta fayda var.

ASTOR hisse analiz

Grafiklerimizi TradingView aracılığıyla oluşturuyoruz. Siz de bağlantıdan TradingView‘e indirimli üye olabilirsiniz.

BIGCH Düşeni Kırdı mı?

Halka arzından bu yana çok konuşulan hisselerden olan Big Chefs için trend dönüşü göründü gibi. MACD pozitifte. Güçlü bir hacimle gelen tavan ve yönün teyit yönü olduğunu gösteren bir grafik. Hisse için 31.94 TL seviyesinin güçlü geçilmesi de şart. Daha sonra gözünü 44.70’e dikmiş diyebiliriz.

Takip edilmesi gereken fiyatlar görselde;

BIGCH Hisse Yorum

KZGYO Başarabilecek mi?

Kuzugrup GMYO için dönüş sinyali mi yoksa satış sinyali mi? Birkaç gün içinde net olarak göreceğimizi düşünüyoruz. Zira düşeni güçlü bir mumla kırmayı denese de güçlü bir satış yedi. Bu nedenle tekrar R1’in (26.42 TL) üstüne geçmesini bekleyeceğiz. Aksi durumda senaryo hiç iç açıcı değil diyebiliriz.

Altta ve üstte takip edilmesi gereken fiyatlar görselde.

KZGYO Hisse Analiz

Paylaşımlarımız yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanımızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan güncel bilgilere hızlıca erişebilirsiniz!

6. His Analisti
6. His Analisti
Nesne: 149

2 Comments

Cevap bırakın

tr_TR