ATO Trader Uzun Vade Yolculuğuna Hazırlanın! 2024 ve 2025 Hisse İzleme Listesi…

Yeni ve geleceğe uzanan bir hisse izleme listesi daha! Bir diğer analistimiz ATO Trader uzun vade yolculuğuna başlıyor! Yaptığı araştırmalar neticesinde belirlediği hisseler ile geleceğe yatırım amaçlayan ATO Trader'ı takip etmeye başlıyoruz.

Yeni ve geleceğe uzanan bir hisse izleme listesi daha! Bir diğer analistimiz ATO Trader uzun vade yolculuğuna başlıyor! Yaptığı araştırmalar neticesinde belirlediği hisseler ile geleceğe yatırım amaçlayan ATO Trader’ı takip etmeye başlıyoruz.

ATO Trader Uzun Vade Yolculuğu

ATO Trader’ın uzun vade yolculuğuna eşlik ederken seçtiği hisselerin temel analizlerine, teknik analizlerine ve önemli piyasa gelişmelerini takip edebileceksiniz. 2024 ve 2025 yılı için oluşturulan liste derin taramalar yapılarak hazırlandı.

2024-2025 Hisse İzleme Listesi

 1. TKNSA – TEKNOSA
 2. INDES – Indeks Bilgisayar
 3. YUNSA – Yünsa Yünlü Sanayi
 4. MEGAP – Mega Polietilen
 5. DOAS – Doğuş Otomotiv
 6. ENJSA – EnerjiSA
 7. ISMEN – İş Yatırım Menkul Değerler
 8. TTRAK – Türk Traktör
 9. BOBET – Boğaziçi Beton
 10. REEDR – Reeder Teknoloji
 11. SOKM – Şok Marketler
 12. PNLSN – Panelsan
 13. SAFKR – Safkar
 14. EUPWR – Europower Enerji
 15. TRGYO – Torunlar GYO

Hisse Alış Fiyatları ve Dağılımı

ATO Trader’ın hisseleri alış fiyatları ve porftöy ağırlıkları aşağıdaki görselde;

ATO Trader Uzun Vade Yolculuğuna Hazırlanın! 2024 ve 2025 Hisse İzleme Listesi...
ATO Trader Uzun Vade Yolculuğuna Hazırlanın! 2024 ve 2025 Hisse İzleme Listesi...

Nasıl Takip Edeceğiz?

Öncelikle web sitemizden yaptığımız analizleri (temel analiz-teknik analiz) güncel olarak takip edebileceksiniz. Bununla ilgili ayrı bir kategori oluşturuyoruz. Twitter (X)’ten anlık gelişmeleri görebileceksiniz. Daha çok grafik analizlerini paylaşacağız. Instagram, Youtube, Tiktok gibi sosyal medya hesaplarımızdan ise şirketlere ilişkin bilgilendirmeleri görsel medya olarak takip edebileceksiniz.

Bu Hisselere Yatırım Yapmalı mıyım?

Bu şirketlere yatırım yapıp yapmama kararı sizlere ait olup bizim paylaşımlarımız daha çok bilgi ve eğitim amaçlıdır. Bu nedenle yatırım tavsiyesi olarak paylaşmıyoruz. Kendi yakın takibimizde olan şirketler olarak paylaşıyoruz. Eğer siz de bu şirketlere yatırım yapıyorsanız paylaşımlarımız sizlere fikir verebilir ancak kesinlikle tavsiye olarak paylaşmıyoruz.

Paylaşımlarımız yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanımızı inceleyebilirsiniz.

Hangi Kaynakları Kullanacağız?

Teknik analiz ile ilgili grafiklerimizde TradingView aracını kullanıyoruz. Aynı zamanda temel analize ilişkin bilgileri ise çoğunlukla İş Yatırım‘dan alıyoruz. Bunun dışında resmi açıklama ve haberler için şirketin web sitesi, sosyal medya hesapları ve KAP, SPK gibi resmi kuruluşların hesaplarını takip ediyoruz.

Sosyal medya hesaplarımızdan güncel bilgilere hızlıca erişebilirsiniz!

6. His Analisti
6. His Analisti
Nesne: 149

Cevap bırakın

tr_TR