MOBTL Teknik Analizi – Mobiltel İletişim

MOBTL teknik analiziyle karşınızdayız. Analizimiz 26.09.2023 öncesi kısa vadelidir. Diğer teknik analizlerimiz için takip edin.

Hisse Analizi Grafiği

MOBTL Teknik Analizi grafik 1
MOBTL Teknik Analizi grafik 1

MOBTL teknik analiziyle karşınızdayız. Analizimiz 26.09.2023 öncesi kısa vadelidir. Diğer teknik analizlerimiz için takip edin.

MOBTL Teknik Analizi – Yorum

Haftanın son iki günü KY çok mal sattı ve karşılayan kurumlar gayet güzel. Haftalık takası da olumlu duruyor.

Hareketli ortalamaların, RSI’in ve MACD’nin desteğiyle ATH seviyesine doğru ilerleyen MOBTL, bu seviyeye ulaşması durumunda çanağını da tamamlamış olacak.

MOBTL Teknik Analizi Grafik 2
MOBTL Teknik Analizi Grafik 2

İki formasyon iç içe geçmiş, formasyonların çalışması ve düşen direncin kırılması için 4,30 – 4,40 bandı kritik durumda, 4.40 üzerine hacimli bir mumla kapanış beklemek güzel olacak.

Mobiltel İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ,Hakkında:

Mobiltel İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ, Türkiye merkezli bir mobil teknoloji ürünleri toptancısı olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin piyasa değeri 4.418 milyar Türk Lirası (BTRY) seviyesindedir ve hisse senedi fiyat kazanç oranı (P/E oranı) 4.23 olarak kaydedilmiştir. Ayrıca, basit hisse başına kar (HBK) değeri 1.02 Türk Lirası (TRY) olarak belirtilmiştir.

Şirketin kuruluş tarihi 22 Ekim 2001’de gerçekleşmiştir. Mobiltel, mobil teknoloji ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır ve telefonlar, tablet cihazlar, dizüstü bilgisayarlar, modemler, giyilebilir teknoloji ürünleri ve aksesuarlar gibi çeşitli ürünleri toptan olarak sunmaktadır.

Mobiltel İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ’nin kurucuları Aydın Mistacoglu, Sebahattin Yaman, Ayhan Özyirmidokuz, Faruk Mistacoglu ve Necla Yaman’dır. Şirket, İstanbul, Türkiye merkezli olarak faaliyet göstermektedir ve mobil teknoloji ürünleri alanında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Daha fazla bilgiye mobiltel.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Mobiltel, kurumsal geçmişi ve mobil teknoloji ürünleri konusundaki uzmanlığıyla Türk teknoloji sektöründe önemli bir rol oynamaktadır.

Diğer hisse teknik analizleri için tıklayınız.

Çalışma eğitim ve bilgi amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Paylaşımlarımız yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanımızı inceleyebilirsiniz.

6. His Analisti
6. His Analisti
Nesne: 149

Cevap bırakın

tr_TR