Yeni Passat Hayal Kırıklığı mı Yarattı?

Volkswagen tarafından yeni Passat Variant modeli direkt Passat olarak satışa sunuldu. Ancak VW için Türkiye’de işler pek yolunda gidecek gibi değil.

Yeni Passat Satışa Sunuldu

Volkswagen, Passat Variant modelini Business, Elegance ve R-Line paketlerle satışa çıkardı. Türkiye’de satış fiyatı başlangıcı 2.433 Milyon TL olarak görüldü. 1.5 eTSI, 2.0 TSI 4MOTION, 2.0 TDI 4MOTION olmak üzere 3 farklı motor seçeneğiyle satın alabiliyorsunuz.

Fiyatlar ve Görsel Pek Mutlu Etmedi

Bir süredir aslında tartışılan bir konuydu. Ancak bugün satışa sunulmasıyla birlikte Passat’ın alternatifleri SuperB ve Octavia daha çok tercih edilecek gibi.

Niyahetinde her üç araç için aynı gruba ait olması çok fazla mali etki yaratmayacaktır ancak marka değeri açısından ülkemizdeki VW Passat tutkunları pek mutlu olmadı.

X’te geçen paylaşımlarda aracın fiyatı en çok eleştirilen konuların başında gelirken Trend listesinde yerini aldı.

İç ve dış tasarımda farklılıklara imza atan VW, ülkemizde Station tarzını deniyor diyebiliriz. Belli mi olur? Belki trendler değişir. Station yaygınlığı başlar.

Donanım seçenekleri, fiyat bilgileri ve daha fazlası için Volkswagen resmi web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Arthur Dent
Arthur Dent

Galaksi çapında bir maceraya pijamalarıyla başlayan tek kişi. Dünya'nın yok edilmesinden sağ çıkan Arthur, evrenin tuhaflıklarıyla dolu bir yolculukta kendi sakinliğini korumaya çalışıyor. En iyi yeteneği: Mümkün olan en garip durumlarda bile sıradan kalmak.

Nesne: 35

Cevap bırakın

tr_TR