Pegasus’tan (PGSUS) Kıbrıs Uçuşlarına Özel Kampanya: 5€’dan Başlayan Fiyatlar

Pegasus Hava Yolları (PGSUS), 30-31 Ocak 2024 tarihlerinde Kıbrıs uçuşları için özel bir kampanya başlattığını duyurdu. Bu kampanya, 12 Şubat - 4 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek uçuşlar için geçerli olacak.

Pegasus Hava Yolları (PGSUS), 30-31 Ocak 2024 tarihlerinde Kıbrıs uçuşları için özel bir kampanya başlattığını duyurdu. Bu kampanya, 12 Şubat – 4 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek uçuşlar için geçerli olacak.

Satış ve Uçuş Tarihleri:

Bu özel teklif, 30 Ocak 2024 saat 08.15’ten başlayarak 31 Ocak 2024 saat 23:59’a kadar sürecek. Kampanya kapsamındaki uçuşlar, 12 Şubat’tan 4 Nisan 2024’e kadar yapılabilecek.

PGSUS Kampanya Kapsamı ve Ücretler:

Kampanya, belirtilen hatlarda toplam 8.500 koltuk için geçerlidir ve Kıbrıs uçuşları 5€ + vergilerden başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Bu fiyatlar, ilgili havalimanı veya terminal işletmecisine ödenen yolcu servis ücreti veya benzeri maliyetleri içerir.

Koltuk ve Üyelik Bilgileri:

İlgili ücret sınıfından sunulan koltuk sayısı sınırlıdır ve toplamda 8.500 adet koltuktur. Kampanyadan yararlanmak için yolcuların Pegasus BolBol üyesi olmaları ve üyeliklerine kayıtlı cep telefonu numaralarını kullanmaları gerekmektedir.

Satın Alma Kanalları ve Paket Bilgileri:

Biletler, flypgs.com, Pegasus Mobil uygulaması ve yetkili acenteler üzerinden satın alınabilir. İndirim, yalnızca Süper Eko paket ücretini kapsar ve ek hizmetler veya diğer paketler için ayrıca ücretlendirme yapılacaktır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar:

5€+vergilerle başlayan fiyatlar Ercan-Adana, Ercan-İzmir, Ankara-Ercan-Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen-Ercan-İstanbul Sabiha Gökçen hatlarında geçerli olacak. 9€+vergilerle başlayan hatlar İzmir-Ercan, Ercan-Kayseri, Antalya-Ercan, Ercan-Antalya, Ercan-Diyarbakır ve Ercan-Gaziantep olarak belirlenmişken, 15€+vergilerle Adana-Ercan ve 19€+vergilerle Kayseri-Ercan, Diyarbakır-Ercan, Gaziantep-Ercan hatları da kampanyaya dahildir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu kampanyanın PGSUS yatırımcıları için anlamı var. Şirketin pozitif adımlarından biri olarak görülüyor. PGSUS Teknik Analizimiz ile hedef fiyatını ve takip edilmesi gereken noktaları da belirtmiştik.

Sosyal medya hesaplarımızdan güncel bilgilere hızlıca erişebilirsiniz!

Paylaşımlarımız yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanımızı inceleyebilirsiniz.

6. His Analisti
6. His Analisti
Nesne: 149

Cevap bırakın

tr_TR