CWENE Teknik Analizi – 8 Ocak 2024

CW Enerji - CWENE Teknik analizimiz sizler için hazır. Analizimiz 8 Ocak 2024 kapanış fiyatı sonrasında gerçekleştirilmiştir. Hedef fiyat, formasyon oluşumu gibi sorulara birlikte yanıt arayacağız.

CW Enerji – CWENE Teknik analizimiz sizler için hazır. Analizimiz 8 Ocak 2024 kapanış fiyatı sonrasında gerçekleştirilmiştir. Hedef fiyat, formasyon oluşumu gibi sorulara birlikte yanıt arayacağız.

CWENE Teknik Analizine Yakın Bakış

Öncelikle hissemiz güçlü bir pozitife dönüş sinyalini vermişti. Bu bize yeni bir trendin başlangıcı olabileceğine işaret ediyor. Kısa bir onay çalışmasından sonra bugün gelen güçlü mum güzel görünüyor.

Öncelikle hissemizde oluşan GAP’ten bahsedelim. Bugün oluşan GAP’i almak isteyebilir. Daha sonra yoluna devam etmek isteyebilir. Bu durumda birkaç günlük sürede 292 TL seviyesi civarına düşüş ihtimali göze çarpıyor. Anlık kapatıp tekrar yükselişe de geçebilir. Burada sadece ihtimalden bahsediyoruz.

Yolculuğun devamında ise hissemizin önü açık görünüyor. Bu süreçte ilk olarak 324 TL ile 347 TL arasına kendini atmaya çalışacaktır. İnişli çıkışlı bir grafik beklentimiz söz konusu. Daha sonra hedef fiyat olarak tahminen yılın ortalarından sonra 380 TL seviyesinin üzerinde olacağını düşünüyoruz. Bu kısımda çeşitli güncellemeler yapacağız.

Altta kritik noktalardan birisi 288 TL seviyesi. Bu seviyenin altında 4 saatlik kapanışlar biraz üzücü olabilir. Bekletebilir.

Aşağıda hissemizde takip edilmesi gereken fiyatları görebilirsiniz.

Takip Edilmesi Gereken Noktalar

CWENE Teknik Analizi Güncel Grafik 8 ocak 2024, CW Enerji, Teknik Analiz
Güncel Grafik 8 Ocak 2024

Grafiklerimizi TradingView aracılığıyla oluşturuyoruz. Siz de bağlantıdan TradingView‘e indirimli üye olabilirsiniz.

CW Enerhi için yıl sonunda güzel kazan getireceğini düşündüğümüzden 6. His Analisti’nin listesine almıştık.

Analizi güncellemeye devam edeceğiz. Bizi takip edin.

Sosyal medya hesaplarımızdan güncel bilgilere hızlıca erişebilirsiniz!

Paylaşımlarımız yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanımızı inceleyebilirsiniz.

6. His Analisti
6. His Analisti
Nesne: 149

Cevap bırakın

tr_TR