EKOS Halka Arz Detayları Belli Oldu…

EKOS Electric - EKOS Halka arz detayları belli oldu. Kaç lot başvuru yapmalıyım? Başvurular ne zaman? Katılım endeksine uygun mu? İşte detaylar...

EKOS Electric – EKOS Halka arz detayları belli oldu. Kaç lot başvuru yapmalıyım? Başvurular ne zaman? Katılım endeksine uygun mu? İşte detaylar…

EKOS Halka Arz
EKOS Halka Arz

EKOS Talep Toplama Ne Zaman?

Başvurular 15-16 Kasım 2023 tarihlerinde yapılacak.

EKOS Fiyatı Kaç TL? Eşit dağıtım mı? Aracı Kurum Hangisi?

Halka arzda pay başına fiyat 12.77 TL olarak belirlendi. Halka arzda 60 Milyon lot dağıtımın tamamı eşit dağıtılacak. Tüm banka ve aracı kuruluşlardan başvuru yapılabilecek.

EKOS Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı Nedir? Kaç TL?

EKOS halka arzının büyüklüğü yaklaşık 766 Milyon TL olarak görülüyor.

EKOS Kaç Lot Verecek? Kaç lot başvuru yapayım?

Katılımcı sayısına göre tahminimiz 13-20 lot arası dağıtımın gerçekleşmesi yönünde. Bu aralıkta bir başvuru uygun olur.

EKOS Halka Arz Geliri Nerede Kullanılacak?

Yeni yatırımlar, mevcut yatırımların iyileştirilmesi ve işletme sermayesi olarak kullanılacak.

EKOS Katılım Endeksine Uygun mu?

Katılım endeksine uygun.

EKOS Hakkında

Türkiye merkezli ve küresel ölçekte faaliyet gösteren EKOS | electric, elektrik üreticileri, şebeke operatörleri, endüstriyel ve ticari tüketicilere yönelik üretim ve satış faaliyetlerinde lider konumda bulunan bir teknoloji ve hizmet sağlayıcısıdır. 2013 yılında kurulan şirket, köklerini elektrik şebekeleri ve trafo merkezleri ekipman toptancısı olarak atanarak, 80’li yılların başlarına kadar dayanmaktadır.

EKOS | electric, sahip olduğu güçlü mühendislik kaynakları ve uygulama altyapısıyla Orta ve Alçak Gerilim Şalt Panoları monte ettiği ve paket trafo merkezlerini konteynerlere entegre ettiği üretim tesisini başarıyla kurmuştur. Şirket, 90’lı yılların sonlarına doğru kendi teknolojisini geliştirme sürecine adım atarak, Orta Gerilim Şalt Cihazları portföyünü içerideki bileşenler dahil olmak üzere kendi lisansı ile üretebilecek bir seviyeye ulaşmıştır.

Elektrik enerjisinin tüketicilere iletilmesinde, arz ve güvenilirliğin sağlanmasında kritik bir rol oynayan EKOS ürünleri, her tesisin temel yapı taşını oluşturmaktadır. Şirketin ürünlerinin çok yönlülüğü, yenilenebilir enerji, pil depolama tesisleri, EV şarj istasyonları üretimi ve ağ bağlantısı gibi alanlarda kilit bir konuma gelmesini sağlamıştır.

EKOS | electric, günümüzde enerji dönüşümü ve ekolojik enerjinin temel oyuncularından biri olarak öne çıkmaktadır. Toplumların içinden geçtiği enerji dönüşümü sürecine aktif bir katılım sağlayan şirket, yarının çocukları için tüketilecek ekolojik enerjinin öncülerindendir.

Ekos | electric, sürdürülebilir teknoloji ve hizmet anlayışıyla, elektrik altyapısı alanında global düzeyde çözümler sunmaya devam etmektedir.

Diğer şirketlerin halka arz detayları için tıklayınız.

Paylaşımlarımız yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanımızı inceleyebilirsiniz.

6. His Analisti
6. His Analisti
Nesne: 149

Cevap bırakın

tr_TR